Ilgtermiņa kredīti

Ilgtermiņa kredīti internetā ir vidēju un lielu summu aizdevumi, kas paredzēti dažādām dzīves situācijām, kad nepieciešama nauda. Ja ātrie kredīti nespēj piedāvāt Jums nepieciešamu summu, salīdziniet ilgtermiņa kredītu piedāvājumus zemāk!

Kas var saņemt ilgtermiņa kredītus?

kredits

Lai saņemtu ilgtermiņa kredītu:

  • Jums jābūt vismaz 18 gadus vecam Latvijas Republikas pilsonim, vai pastāvīgajam iedzīvotājam ar derīgu, valsts izsniegtu ilgtermiņa uzturēšanās atļauju.
  • Jāsaņem regulāri, pietiekoši lieli ienākumi, kuri ļautu veikt regulārus kredītmaksājumus, neradot Jums finansiālas grūtības.
  • Jābūt labai kredītvēsturei, bez nenokārtotām parādsaistībām un kavētiem kredītmaksājumiem.

Ilgtermiņa aizdevumu gadījumā var tikt piesaistīts galvotājs, tādā veidā palielinot iespēju saņemt aizdevumu. Ne visi kredīti tiek doti no 18 gadiem, jo vairums aizdevēju pieprasa 19 un pat 20 gadus, kas ir sākums, lai pretendētu uz kredītu. Ja kredītam tiek piesaistīts galvotājs, aizdevējs skatās ne tikai kredīta ņēmēja, bet arī galvotāja ikmēneša ienākumu apjomu. Uzņemoties galvotāja lomu, gan būtu jāatceras, ka tādējādi persona uzņemas tieši tādas pašas kredītsaistības, kā kredīta ņēmējs.

Kādi ir ilgtermiņa kredītu plusi?

Ilgtermiņa galvenie plusi ir :

  • Iespēja saņemt vidēja lielu un lielu naudas summu
  • iespēja to saņemt bez ķīlas un galvojuma
  • iespēja saņemt zemu gada procentu likmi
  • iespēja to pieteikt internetā.

Atkarībā no jūsu maksātspējas un vēstures tiek piemēroti arī aizdevuma procenti. Ieskatoties aizdevēja mājas lapā ir iespējams apskatīt jūsu vēlamā aizdevuma atmaksas apjomu kredītu kalkulatorā, bet šīs summas ir vispārīgas. Katra pieteikuma izvērtēšana sniedz dažādus rezultātus, kā rezultātā, aizdevējs piemēro dažādas procentu likmes. Kalkulatorā redzamās ikmēneša maksājumu summas ir tikai uzskates līdzeklis, jo jums var tikt piemērotas pavisam atšķirīgas summas.

Ilgtermiņa kredītus  izsniedz gan banku, gan nebanku aizdevēji, līdz ar to aizdevumu klāsts ir visai plašs un izvēlēs iespējas lielas. Abu veidu aizdevēji darbojas likumīgi, un tos uzrauga speciāli šim nolūkam radītas iestādes, līdz ar to aizņemties no licencēta nebanku aizdevēja ir tikpat droši, kā no komercbankas.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *