Vēlies ietaupīt naudu?

Ja vēlies ietaupīt naudu, tad Tev jāsaprot, ka tas nav nemaz tik nereāli. Šoreiz atklāsim dažus no veidiem, kā nedaudz vai daudz ietaupīt naudu. Lasiet, saprotiet un Jums izdosies. Tas ir reāli ir tikai nepieciešams sākt!

Pirmkārt un galvenokārt, samaziniet savus tēriņus.

5e

Šeit ir dažas idejas, kā pārvaldīt savus izdevumus, lai palīdzētu Jums sasniegt Jūsu finanšu mērķus:

Apskatiet galvenos desmit ikmēneša izdevumus un Jūs noteikti secināsiet, ka Jums ir vismaz viens vai vairāki ikmēneša izdevumi, bez kā Jūs pavisam noteikti varat iztikt un mēneša beigās Jums būs nedaudz papildus naudas.

Ir pienācis laiks atteikties no visiem saviem sliktajiem paradumiem.

Ja Jūs smēķējat, tas būs pirmais ieradums, no kā Jums noteikti ir jāatsakās. Aktīvā un pasīvā smēķēšana nodara kaitējumu to cilvēku veselībai, kas smēķē un to, kas atrodas smēķētāju tuvumā. Nemaz nerunājot par pieaugošajām cigarešu cenām.

Izveidojiet budžetu un ievērojiet to. Budžeta izveide un tēriņu noteikšana palīdz salīdzināt Jūsu ikmēneša ienākumus un izdevumus, un nostata Jūsu vajadzības pret vēlmēm.

Dzīvojiet Jūsu līdzekļu ietvaros. Tas ir pašsaprotami. Ja Jūs iztērēsiet visu, ko nopelnāt, katra mēneša beigās nekas nebūs palicis pāri papildus tēriņiem vai ieguldījumiem.

Izveidojiet budžetu un plānojiet savus tēriņus. Esiet taupīgi. Iegādājieties tikai to, ko Jūs varat atļauties un to, kas ir nepieciešams. Negādājieties apģērbu vai lietas tikai tādēļ, ka kādam citam tās ir. Palieliniet auto līzinga maksājumus vai kredītu maksājumus, lai samazinātu maksājamo procentu summu.

Atmaksājiet kredītus, cik drīz vien iespējams, jo īpaši, ja Jūs maksājat mājokļa kredīta apdrošināšanu. Šī apdrošināšana aizsargā hipotekāro aizdevēju, nevis Jūs vai Jūsu ģimeni.